Biuletyn Informacji Publicznej wersja
kontrastowa
13°
sobota, 25.05.2019 r. imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Biuletyn Informacji Publicznej
  • Strona główna
  • 3. miejsce Krzysztofa Hildebrandta w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego
Powrót

3. miejsce Krzysztofa Hildebrandta w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego

3. miejsce Krzysztofa Hildebrandta w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego

W wielkim plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Samorządowiec Pomorza - Oceniamy Władze” Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt uzyskał III miejsce wśród wszystkich prezydentów województwa pomorskiego.

- Serdecznie dziękuję mieszkańcom Wejherowa, którzy oddali swój głos na mnie w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Samorządowiec Pomorza- Oceniamy Władze”. Uzyskany wynik przyjmuję z satysfakcją, ale i pokorą. Podejmując działania na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego miasta zawsze wsłuchuję w głosy i opinie mieszkańców, dla których pracuję – mówi Krzysztof Hildebrandt.     

- Naszym Czytelnikom, jednocześnie wyborcom, dajemy możliwość oceny swoich prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów i radnych. To doskonała okazja by przed wyborami dokonać pewnego podsumowania mijającej kadencji – mówił  Marcin Stefanowski, zastępca redaktora naczelnego „Głosu Dziennika Pomorza”, zapowiadając plebiscyt - Czy wypełnili swoje przedwyborcze obietnice z 2014 roku? Co udało im się zrealizować? Jak wyglądają inwestycje czy stan edukacji w danych miastach i gminach? Czy nasze gminy dobrze kontrolują swoje budżety? Takich pytań można z pewnością postawić wiele. Zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do zastanowienia się nad tym, zanim podejmą decyzję kogo poprzeć 21 października.

W plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki, pod honorowym patronatem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka, pierwsze miejsce zajął prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek, drugie prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz, trzecie prezydent Wejherowa - Krzysztof Hildebrandt, na 4. miejscu znalazł się prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki, na 5. prezydent Sopotu - Jacek Karnowski, na 6. prezydent Starogardu Gdańskiego – Janusz Stankowiak, a na 7. prezydent Słupska – Robert Biedroń.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH