Biuletyn Informacji Publicznej wersja
kontrastowa
niedziela, 23.09.2018 r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Biuletyn Informacji Publicznej
  • Strona główna
  • Wyróżnienia i nagrody od św. Mikołaja podczas otwarcia Jarmarku
Powrót

Wyróżnienia i nagrody od św. Mikołaja podczas otwarcia Jarmarku

Wyróżnienia i nagrody od św. Mikołaja podczas otwarcia Jarmarku

Podczas otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego św. Mikołaj wręczył nagrody i wyróżnienia dla dzieci, które wzięły udział w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową.

Po nieodebrane nagrody można zgłaszać się do 22 grudnia br. do Urzędu Miejskiego w Wejherowie pokój nr 5. Ozdoby biorące udział w konkursie, zostały wyeksponowane na choince na placu Jakuba Wejhera.

W najbliższy weekend (w sobotę od godz.13, aw niedzielę od godz. 12) zapraszamy dzieci z rodzicami na atrakcyjny program artystyczny. Przewidziana jest wizyta św. Mikołaja, który będzie m.in. uczył kolęd oraz zabawa ze świąteczną Orkiestrą Cyrkową. Przez cały czas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie możliwość skorzystania z karuzeli i syntetycznego lodowiska wraz z wypożyczalnią łyżew.

WYNIKI KONKURSU

Lista dzieci, które otrzymały nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową dla dzieci klas I-III szkół podstawowych i ośrodków szkolno- wychowawczych w Wejherowie.

 

Wyróżnienia:

Nadia Sekura kl. I a SP 1

Oliwia Lesner kl. III d SP 5

Maciej Kukowski kl. I a SP 5

Zuzanna Mikołajczyk kl. III f SP 6

Roksana Damaszke kl. I b SP 6

Tomasz Thiel kl. I b SP 6

Elwira Drobna kl. III f SP 6

Piotr Depta kl. II b SP 6

Adam Depta kl. I a SP6

Milena Szymerowska kl. I a SP 6

Aleksandra Thiel kl. III c SP 6

Michał Bujanowicz kl. III a SP 7

Kacper Drewa kl. III a SP 7

Julia Pionk kl. III a SP 7

Mateusz Stępniak kl. III a SP 7

Łukasz Nowak kl. III a SP 7

Dawid Dybowski kl. III a SP 7

Dawid Zieman kl. III a SP 7

Wiktoria Treder kl. III b SP 8

Justyna Piotrowicz kl. III g SP 8

Filip Siuda kl. III a SP 8

Marcelina Ciemięga kl. III g SP 8

Martyna Lesner kl. III b SP 8

Jakub Dettlaff kl. III a SP 8

Jan Kawecki kl. II a SP 8

Maria Saskowska kl. III a SP 8

Amelia Kustusz kl. III b SP 8

Fabian Roszkowski kl. II b SP 9

Julia Papke kl. II b SP 9

Lena Kupc kl. II b SP 11

Dawid Myszk kl. III Ośrodek Szkolno – Wych. nr 2 dla Niesłyszących

Julia Boś kl. II Ośrodek Szkolno – Wych. nr 2 dla Niesłyszących

Wiktor Szczypior kl. I b Ośrodek Szkolno – Wych. nr 2 dla Niesłyszących

Agata Rohraff kl. I a Ośrodek Szkolno – Wych. nr 2 dla Niesłyszących

Julia Kalinowska kl. I a Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Paulina Suchta kl. I a Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Piotr Klecha kl. I a Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Oliwia Knop kl. I a Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Marcin Wawrzak kl. I a Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Anna Bogucka kl. III  Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego Wejherowo

 

 

NAGRODY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

Szkoła Podstawowa nr 5:

Daria Pospieszna kl. III d

 

Szkoła podstawowa nr 6:

Wiktoria Kasianowicz kl. III a

Krzysztof Dubert kl. I a

Marcel Os kl. I b

Julia Gaweł kl. III c

Anita Drobna kl. II b

Kacper Hoeft kl. III e

 

Szkoła Podstawowa nr 8:

Michalina Górska kl. III b

Samanta Piątek kl. I d

Kacper Ciołek kl. II c

Tomasz Bach kl. III d

Amelia Szatkowska kl. III b

Klaudiusz Lazik kl. III d

Oliwia Naczk kl. I b

Łucja Michalska kl. I b

Filip Pawelczyk kl. I c

Jakub Czapski kl. III a

Michalina Kamieniak kl. III d

Dawid Wardziński kl. II a

Paweł Janczyk kl. III a

Piotr Grabowski kl. III a

Nadia Sosnowska kl. II b

Rozalia Budnik kl. II b

 

Szkoła Podstawowa nr 9:

Agata Kass kl. II b

Weronika Potocka kl. II b

Alicja Jasińska kl. II b

Lena Kopeć kl. I a

 

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących:

Agata Kowal kl. III

Julia Palach kl. III

Oskar Regliński kl. III

Michał Poprawa kl. III

Kacper Drozd kl. II

Hubert Stolorz kl. II

Oskar Lemanowicz kl. II

Wiktoria Burchacz kl. I a

Mateusz Formella kl. I a

Oskar Myszk kl. I a

Maciej Stosik kl. I a

Jacek Ciba kl. I b

Marta Klein

Marta Zdunek

Magdalena Bartoszuk

 

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego:

Bianka Marcinkowska – Okrój kl. III a

Gosia Szymerowska kl. I a

Marta Sikora kl. I a

Justyna Matusiak kl. I a

Patryk Wojewski kl. I a

Jakub Sołtup kl. I a

Tymek Budnik kl. I a

Rysiu Kamiński kl. I a

Paulina Pobłocka kl. I a

Michał Bochentyn kl. I a

Zosia Hilla kl. I a

 

Prace bez numeru szkoły:

Alicja Świtała kl. I b

Igor Nawacki kl. I a

Nadia Rohde kl. III g

Jakub Bodziszewski  kl. III e

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH