wtorek, 23.04.2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Biuletyn Informacji Publicznej
Powrót

Biegi sztafetowe młodzieży w Parku Miejskim

Bieg sztafetowy dziewcząt

W Parku Miejskim w Wejherowie zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

W kategorii Igrzysk Dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 8, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, trzecie - drużna Szkoły Podstawowej nr 11, a na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 9. W tej samej kategorii wśród chłopców zwyciężyła sztafeta Szkoły Podstawowej nr 11 przed Szkołą Podstawową nr 8.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa nr 6, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8, trzecie - drużyna Szkoły Podstawowej nr 9, a na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 11. W tej samej kategorii wśród chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 8 przed Szkołą Podstawową nr 11 i Szkołą Podstawową nr 9.

Pamiątkowe medale wręczał Michał Jeliński - Kierownik WKSSPiT Urzędu Miejskiego w Wejherowie i Arkadiusz Szlas, koordynator SZS w Wejherowie. Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Wejherowie, Szkolny Związek Sportowy w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie.