sobota, 27.04.2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
  • Strona główna
  • Siedem medali dla młodych judoków UKS Team Dragon Wejherowo

Siedem medali dla młodych judoków UKS Team Dragon Wejherowo

Dużym sukcesem młodych adeptów judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo zakończył się organizowany w Gdańsku-Osowa, turniej pierwszego kroku - GRIZZLY JUDO CUP.

W turnieju wystartowało ponad 200. zawodników rocznika 2006-2011 z większości  klubów północnej części Polski. W zawodach świetnie poradziła sobie reprezentacja Wejherowa, która zdobyła aż 7 medali.

Po bardzo dobrych walkach na podium ze srebrnymi medalami stanęli Michalina Marmułowska, Adrian Komor i Jan Godziński, brąz wywalczyły siostry Anita, Diana i  Elwira Drobna oraz Aleksander Socha.

Również do bardzo udanych starów mogą zaliczyć swoje występy na matach w Gdańsku – Marcel Galant i Szymon Balczyński,  którzy dotarli do strefy medalowej jednak przegrali swoje walki o brązowe medale zajmując ostatecznie IV miejsca.

W turnieju startował jeszcze Jan Guziuk, Emila Mantaj, Mikołaj Witczak, Łucja Goździelewska i Adam Grubba którzy stoczyli zacięte pojedynki ze swoimi rywalami, jednak nie zdołał przebrnąć przez eliminacje i zostali sklasyfikowani na miejscach 9-12.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.