Mieszkańcy Osiedla Fenikowskiego rozpoczęli sezon letni podczas tradycyjnego ogniska sobótkowego zorganizowanego na Polanie Jakubowej przez Grupę Inicjatywną oraz radnego Mariusza Łupinę.
Wydarzenie zgromadziło mieszkańców, którzy sobotni wieczór spędzili w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Nie zabrakło dobrej muzyki, wspólnej zabawy oraz ogniska, które symbolicznie rozpalił zastępca prezydenta Wejherowa -Arkadiusz Kraszkiewicz.
Spotkanie było doskonałą okazją do budowania sąsiedzkich relacji, wspólnej zabawy i odpoczynku.