piątek, 26.04.2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Kolejny sukces kickboxerek WTS

Zawodniczki Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i KTS-K GOSRiT Luzino Zuzanna kalbarczyk i Paulina Stenka po raz kolejny zdobyły Puchar Polski w kickboxingu w  formule light contact dla kadetów i  juniorów. Tym razem w Węgrowie.

Zuzanna Kalbarczyk zdobywając 1 miejsce light contact kadetów st. do 65 kg zdobyła Puchar Polski, podobnie jak Paulina Stenka, która wywalczyła 1 miejsce w kategorii light contact juniorów do 70 kg.  Natomiast Julia Kwidzińska wywalczyła 3 miejsce w kategorii light contact kadetów st. do 55 kg i zdobyła brąz w Pucharze Polski.

Trener Rafał Karcz informuje, że medale, w  tym złote z  Gdańska, Szczecina, Świdnika, czy Węgrowa w  tak krótkim czasie świadczą, że zawodnicy, przede wszystkim zawodniczki, stale utrzymują i  podnoszą wysoki poziom wyszkolenia. Na ich sukcesy składają się m.in. systematyczność i  zaangażowanie w  treningi.

Jak dodaje wyjazd na zawody do Węgrowa, w których wzięło udział około 200 zawodników z całej Polski, był możliwy dzięki wsparciu sponsora – firmy ITO DESIGN i osobistemu zaangażowaniu właścicieli firmy Filipa Budda oraz Marzeny Laskowskiej-Budda. Podziękowania należą się także przychodni rehabilitacyjnej w  Wejherowie  FIT MED za przygotowanie zdrowotne reprezentantki Polski, Zuzanny Kalbarczyk.