Biuletyn Informacji Publicznej wersja
kontrastowa
środa, 20.11.2019 r. imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Biuletyn Informacji Publicznej
Powrót

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II

W Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbyło się  podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Święty Jan Paweł II - Wstańcie, Chodźmy!"

Podczas ogłoszenie wyników konkursu wicedyrektor PZPOW Mariola Błaszczuk poinformowała, że na konkurs nadesłano 127 prac, z czego 41 zostało nagrodzonych, bądź wyróżnionych. Dla laureatów przygotowane zostały zagadki, które dotyczyły najważniejszych wydarzeń z życia Jana Pawła II. Oczywiście za poprawne odpowiedzi przysługiwał drobny upominek.

Uroczystość uświetnił występ wychowanków z koła Studia Wokalnego, prowadzonego przez  Monikę Kitel. Wystąpiła Aleksandry Hutnik przy akompaniamencie Tymoteusza Żywickiego.  Nagrody w postaci książek i gadżetów papieskich ufundowało Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

W kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych I nagrodę otrzymali: Blanka Kreft (SP Wyszecino) i Julia Brzozowska (SP nr 6 Rumia). II nagrodę odebrały: Zuzanna Chmiel (ZS-P Koleczkowo) i Magdalena Funk (SP Góra). Na III miejscu znalazły się prace: Nel Murczyńskiej (PZPOW Wejherowo) i Mai Konkol (SP Kębłowo). Wyróżnienia otrzymali m.in: Milena Tempska (SP 6 Wejherowo), Julia Krause (SP 6 Wejherowo), Julia Pasieka (SP 11 Wejherowo), Błażej Zawadzki (SP 8 Wejherowo), Julia Jakubińska (PZPOW Wejherowo) i  Konrad Wysocki (ZS-P 2 Wejherowo).

W kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych I nagrodę zdobyły: Marcelina Wilanowska (PZPOW Wejherowo) i Anna Glińska (SP 6 Wejherowo). II nagrodę otrzymali: Maja Budniewska (ZS-P Koleczkowo), Nikola Ziera (SP Wyszecino) i Hubert Wydrowski (SP Orle). III nagroda przypadła: Julii Wurl (SP Kębłowo), Małgorzacie Mrzygłockiej (SP 11 Wejherowo) i Wiktorowi Matyjasikowi (SSP Orle). Wyróżnienia otrzymali m.in.: Aleksandra Koszałka, Nikola Lange i Alicja Długońska (wszystkie PZPOW Wejherowo) i Agnieszka Renk (SP 6 Wejherowo).

W kategorii uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych I nagrodę otrzymała Hanna Łojek (ZS-P Łęczyce), II nagrodę - Agnieszka Czarnecka (SP Góra), a III - Kacper Klawikowski (Z S-P Łęczyce).

W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych I nagrodę otrzymały: Patrycja Stańczyk (PZS 1 Wejherowo) i Wiktoria Lubocka (PZS 3 Wejherowo). II nagrodę - Jakub Mazurek (PZS 1 Wejherowo) i     Karolina Cholch (PZS 3 Wejherowo), a III Małgorzata Kohnke (PZS 4 Wejherowo) i Martyna Mazur (PZS 1 Rumia).

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH