Biuletyn Informacji Publicznej wersja
kontrastowa
poniedziałek, 30.03.2020 r. imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
Biuletyn Informacji Publicznej
Powrót

Najlepsi sportowcy i trenerzy powiatu nagrodzeni

Najlepsi sportowcy i trenerzy powiatu nagrodzeni

W auli wejherowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 tradycyjnie odbyła się Powiatowa Gala Sportu. Nagrodzonych zostało 13 trenerów i 57 zawodników.

Najwięcej nagród otrzymali sportowcy uprawiający na co dzień piłkę ręczną - 2 trenerów i 14 zawodników. Na kolejnych miejscach znalazły się dyscypliny: radiojachting (7 nagród), boks (6 n), karate (6), kickboxing (5), pływanie (5), koszykówka (5), lekkoatletyka (4), triathlon (3), żeglarstwo (2), tenis ziemny (2), tenis stołowy (2), kręglarstwo (2), biegi na orientację (2), jeździectwo (1), piłka siatkowa (1), wędkarstwo (1)

Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami. Na uroczystości obecny był również zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz, który dodatkowo wyróżnił sportowców z Wejherowa wręczając im dyplomy i nagrody rzeczowe.

Uroczystą galę uświetniły występy tancerzy z klubu tanecznego „Świat tańca”, a dla zgromadzonej publiczności zaśpiewał Szymon Reszka.

Nagrodzeni trenerzy:

Rafał Brodecki (karate), Marek Gorlikowski (radiojachting), Damian Kamiński (tenis ziemny), Rafał Karcz (kickboxing), Przemysław Kiedrowski (piłka ręczna), Aleksandra Lesner (jeździectwo), Mykola Maistruk (pływanie), Piotr Netter (triathlon), Robert Niewiedziała (biegi na orientacje), Paweł Paździocha (piłka ręczna), Waldemar Płotka (tenis stołowy), Wojciech Wasiakowski (boks) i Kordian Zabrocki (koszykówka).

Nagrodzeni sportowcy:

Dominik Bielawa (pływanie), Tytus Butowski (żeglarstwo), Paulina Damaske (siatkówka), Kamil Damentka (aquathlon), Michał Damps (żeglarstwo), Michał Daszke (koszykówka), Natalia Dawidowska (biegi na orientację), Błażej Dąbrowski (radiojachting), Viktoria Dombrowska (boks), Daniel Dziedzic (kickboxing), Michał Greszta (wędkarstwo), Konrad Kaczmarkiewicz (boks), Zuzanna Kalbarczyk (kickboxing), Martyna Karwowska (lekkoatletyka/pchnięcie kulą), Marta Kąkol (lekkoatletyka/rzut oszczepem), Małgorzata Kirszling (karate), Kacper Konkol (radiojachting), Maciej Kos (tenis ziemny), Maciej Kubiak (triathlon), Emilia Kusy (lekkoatletyka), Sandra Lieske (karate), Krzysztof Małachowski (karate), Artur Mroske (radiojachting), Mieczysław Muller (radiojachting), Dominik Noweta (boks), Szymon Nowicki (koszykówka), Maja Olszewska (kręglarstwo), Igor Pawłowicz (radiojachting), Błażej Pawłowicz (radiojachting), Sylwia Piotrowska (kręglarstwo), Katarzyna Płotka (tenis stołowy), Konrad Stawicki (boks), Paulina Stenka (kickboxing), Karolina Szalast (pływanie), Dominika Szatkowska (karate), Michał Tatarynowicz (kickboxing), Aleks Tomaszewski (pływanie), Marte Topp (lekkoatletyka/biegi), Wiktor Trylski (pływanie), Julia Wasiakowska (boks), Kacper Wilk (koszykówka), Cezary Zabrocki (koszykówka), Bartosz Żywicki (karate) oraz zawodnicy Tytanów Wejherowo (Szymon Cholcha, Cezary Grabowski, Hubert Koss, Maciej Nowociński, Damian Nowosad, Michał Przymanowski, Konrad Rompa, Radosław Sałata, Remigiusz Sałata, Grzegorz Sikora, Norbert Wejher, Marcin Wicki, Rafał Wicki, Robert Wicon).

Nagrody specjalne:

Andrzej Muttke (sędzia związkowy, piłka ręczna), Jarosław Lewandowski (sędzia międzynarodowy, karate), Gerard Potrykus (sędzia klasy mistrzowskiej, podnoszenie ciężarów) i Gerard Patok (80-letni wejherowski nestor kolarstwa).

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo
ZUK Wejherowo - Zakład Usług Komunalnych
Wejherowskie centrum kultury
MOPS Wejherowo
WEJHEROWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO
WEJHEROWSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH