piątek, 26.04.2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Tenisowe Mistrzostwa

Na Wejherowskich Kortach Tenisowych rozegrano Tenisowe Mistrzostwa Wejherowa pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

W turnieju w grach pojedynczych i podwójnych wzięło udział łącznie 50. zawodników. W finale gry pojedynczej OPEN Jarosław Dziekoński pokonał Rafała Trojana 5/7, 7/6, 10/6. Miejsca trzecie zajęli: Andrzej Milewczyk i Piotr Smagowski. W kategorii 55+ pierwsze miejsce zajął Mirosław Brusiło, drugie - Andrzej Hincke, trzecie – Dariusz Olszewski, a czwarte – Marek Trojan. W finale gry podwójnej Damian Dąbrowski i Rafał Trojan pokonali Jarosława Dziekońskiego i Marcina Kennera 6/1, 6/3. Miejsca trzecie zajęli: Mirosław Brusiło-Mirosław Podgórski oraz Janusz Siudak - Andrzej Milewczyk.

Organizatorem mistrzostw był Lech Bieńkowski – Wejherowskie Korty Tenisowe przy współudziale Urzędu Miejskiego w Wejherowie.