niedziela, 28.04.2024 r. imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa
  • Strona główna
  • Siedem medali wejherowskich judoków Dragona na zawodach w Gdańsku

Siedem medali wejherowskich judoków Dragona na zawodach w Gdańsku

W rozegranym w Gdańsku Ogólnopolskim Turnieju Judo dla dzieci w rocznikach 2013-2018, wejherowscy zawodnicy Team Dragon wywalczyli siedem medali.

W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek,  wśród których znaleźli się reprezentanci  Uczniowskiego Klubu Sportowego.

Najlepiej, spośród dwunastoosobowej ekipy Dragona, poradził sobie Leon Kołacki, który zwyciężył w swojej kategorii i zdobył złoty medal.

Henryk Toruńczak, Igor Skorowski i Paweł Zdrojewski zdobyli srebrne medale, a brązowe krążki wywalczyli: Nadia Knyba, Alan Nowak

i Błażej Dembiński.

Równie dobrze walczył Tymon Gazarkiewicz, Mikołaj Wensierski  i Kacper Wasilke, którzy zostali sklasyfikowani na miejscach 4-5. W zawodach startowali jeszcze Aleksander Mohylak i Nadia Wasilke, jednak pomimo bardzo dobrych walk eliminacyjnych nie zdołali awansować do finałów.

Wszystkim startującym gratulujemy odwagi i super występów, a chętnych klub zaprasza na treningi, zapisy przez cały rok - www.judodragon.pl.