sobota, 27.04.2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Czy Tytanom uda się pokonać wicelidera?

W minioną sobotę w meczu wyjazdowym II ligi piłki ręcznej Tytani Wejherowo ulegli Sokołowi Gdańsk 23:28 (12:15).

Spotkanie od początku nie układało się po myśli wejherowian. W pierwszych minutach spotkania gospodarze wywalczyli kilku bramkową przewagę i utrzymywali dystans. W końcówce pierwszej połowy Tytanom udało się dojść na 12:13, ale remisu nie udało się wypracować, bo gospodarze na przerwę zeszli z 3-bramkową przewagą. W drugiej odsłonie aż do 50 minuty Tytani grali bardzo dobrze rzucając bramka za bramkę. W końcówce jednak nie wykorzystane sytuacje i popełnione błędy spowodowały, że Sokół zakończył spotkanie z przewagą 5 bramek.

9 lutego do Wejherowa przyjeżdża wicelider AZS Bydgoszcz i żeby zdobyć chociaż punkt piłkarze Tytanów Wejherowo będą musieli wznieść się na najwyższy poziom swoich umiejętności, a przede wszystkim nie popełniać błędów w podaniach i maksymalnie wykorzystywać stuprocentowe sytuacje.

Początek meczu w hali sportowej SP 6 o godz. 17.00. Tytani liczą na doping publiczności.