sobota, 27.07.2024 r. imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate

W rozegranych w Kołobrzegu Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate WKF Strefa A, zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportów Walki Wejherowo wywalczyli srebrny i złoty medal. W zawodach startowało 179. zawodników z 14. klubów.

Stowarzyszenie Sportów Walki Wejherowo  reprezentowało 8 zawodników w wieku 11 - 13 lat: Agata Ziemann, Agata Sobolewska, Jagoda Klawikowska, Jan Gralicki, Tomek Małecki, Jakub Kowalczyk, Wojciech Kaczykowski, Julia Belgrowa.

Medaliści: Jakub Kowalczyk, który wywalczył drugie miejsce kata indywidualne młodzików kata uczniowskie i piąte miejsce kumite indywidualne młodzików - 35kg. Agata Ziemann zajęła trzecie miejsce kata indywidualne młodzików kata zaawansowane oraz siódme kumite indywidualne młodziczek - 50kg. Piąte punktowane miejsce zajął Jan Gralicki, a Tomek Małecki – siódme.