piątek, 3.05.2024 r. imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

W Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie rozegrano Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa dla dziewcząt szkół Gimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się wszystkie szkoły gimnazjalne, które rywalizowały systemem „ każdy z każdym”, co dało łącznie dziesięć zaciętych spotkań.

Zwycięstwo odniosły dziewczęta z Gimnazjum nr 3, srebro zdobyły zawodniczki z Gimnazjum nr 1, a brązowy - uczennice z Gimnazjum nr 2. Czwarte miejsce zajęło Gimnazjum nr 5, a piąte Gimnazjum nr 4. Królową strzelców została Patrycja Cierocka, najlepszą bramkarką Julia Marczyńska, a najlepszą zawodniczką Zuzanna Kwaśnik.

Puchary, medal, statuetki i dyplomy wręczali kierownik Wydziału Kultury, Spraw Społecznych, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Wejherowie Michał Jeliński oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie Piotr Litwin. Organizatorem był Szkolny Związek Sportowy.