piątek, 29.03.2024 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Biuletyn Informacji Publicznej
Powrót

Osiem medali wejherowskich judoków

W rozegranych  po raz 31. Mistrzostwach Pomorza w Judo Dzieci, które odbyły się w Akademickim Centrum Sportowym przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Team Dragon Wejherowo wywalczyli aż 8 medali.

Mistrzostwa Pomorza zgromadziły około 300 adeptów judo z pomorskich klubów. Wejherowianie spisali się doskonale. Drugie miejsce na podium wywalczył  Piotr Laskowski, a brązowe medale zdobyli: Mikołaj Stanke, Szymon Roksz, Julia Mielke, Tymon i Tytus Abako, Maciej Nastały i Weronika Wójec.

Gratulujemy medalistom i życzymy dalszych sukcesów, a osoby które chcą rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportu, mogą zgłaszać się na treningi. Więcej informacji: www.judodragon.pl