sobota, 27.04.2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
  • Strona główna
  • Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w „Szóstce”

Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w „Szóstce”

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrano Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodsi. Turniej odbył się w dniach 11 i 12 grudnia br. pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, srebrne medale otrzymała SP 6, na trzecim miejscu podium stanęła drużyna z SP 11. W klasyfikacji chłopców zwyciężyli gospodarze – SP 6, na drugim miejscu pojawiła się drużyna z SP 11, a brązowe medale przyznano SP 5.

Pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Miejski w Wejherowie, wręczał Michał Jeliński – kierownik WKSSSPiT, a dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 - Piotr Litwin wręczał kapitanom drużyn dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki. Organizatorem Turnieju był Szkolny Związek Sportowy.

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym po 10 minut, co łącznie dało 30 spotkań w sportowo świątecznej atmosferze - mówi koordynator SZS Arkadiusz Szlas.