czwartek, 16.05.2024 r. imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Trzecie miejsce wejherowskich strażników

Z pucharem i dyplomem za trzecie miejsce wróciła reprezentacja wejherowskiej Straży Miejskiej z Mistrzostw Województwa Pomorskiego Straży Miejskich i Gminnych rozegranych 29 stycznia br. w Rumi. Wejherowscy strażnicy w meczach fazy grupowej pokonali Tczew 4:0 i ulegli Gdańskowi 1:3. W meczu o trzecie miejsce Wejherowo wygrało z Kwidzynem 3:0 a Sławomir Walczewski zapisując na swoim koncie 8 strzelonych bramek został królem strzelców turnieju. Dodajmy, że w finale strażnicy z Gdańska pokonali kolegów z Nakła 8:0 i to oni zostali mistrzem województwa. Strażnicy miejscy z Nakła wystąpili w turnieju gościnnie. W brązowej reprezentacji Wejherowa wystąpili: Rafał Karcz (w bramce)  oraz Jarosław Kuśka, Krzysztof Polaszek, Sławomir Walczewski, Piotr Semmerling, Waldemar Walkusch, Maciej Cichoń, Ryszard Bielec i Adam Bochentyn. Serdecznie gratulujemy.Więcej zdjęć