niedziela, 28.04.2024 r. imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Tytani przegrali z Sokołem

KS Tytani Wejherowo w minioną sobotę w meczu II ligi grupy B ulegli Sokołowi Gdańsk 20-26 (9-10). Już początkowej fazie spotkania goście prowadzili 8-2, ale przerwie na żądanie trenera Rembowicza wejherowianie poukładali grę i na przerwę schodzili ze starta tylko jednej bramki. W drugiej odsłonie mecz był bardzo wyrównany do samego końca. W końcówce kilka niewykorzystanych sytuacji i dwuminutowa kara wraz ze skutecznie wykonanym rzutem karnym zadecydowały o przegranej. Ostatecznie KS Tytani zajęli 6. miejsce w II lidze grupy B i w kwietniu zagrają mecz barażowy z drużyną LKS Korona Koronowo, która uplasowała się na 6. miejscu w grupie A. 14 kwietnia pierwszy mecz odbędzie się w Koronowie, a rewanż 21 kwietnia w Wejherowie. W drużynie KS Tytani wystąpili: Paweł Zaworski – 6 bramek, Jakub Poerling - 3, Robert Wicon - 1, Bartek Uzdrowski - 2, Kamil Wicki - 2,Tomek Bartoś – 3, Remigiusz Salata - 1, Michal Lanc - 2, Rafal Wicki. Bramkarze: Szymon Cholcha, Krzysztof Funk, Dariusz Sawicki. Więcej na stronie www.tytaniwejherowo.pl