Rozpoczęła się piąta edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Lekarzy. Jak powiedział tomasz Zwierski, wydarzenie wpisało się w kalendarz sportowych spotkań środowiska lekarskiego z całej Polski. Turniej łączy sportową rywalizację na wysokim poziomie z integracją i wymianą doświadczeń.
Uroczystego otwarcia turnieju na Wejherowskich Kortach Tenisowych przy ul. Kalwaryjskiej dokonał Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca Prezydenta Miasta Wejherowa, który powitał uczestników życząc im wielu sportowych emocji, sukcesów i satysfakcji z udziału w zawodach.










