
Wraz z leśniczym Leśnictwa Biała – Mariuszem Dyderskim i Nadleśnictwem Gdańsk, Lasy Państwowe serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników ruchu na wspólny spacer nordic walking.
Startujemy w niedzielę, 24 maja, o godzinie 11.00 z Placu Jakuba Wejhera.